igerswroclawteam

Nasza ekipa składa się z sześciu wyjątkowych dusz. Każdy z nas patrzy na Wrocław przez zupełnie inne okulary, chociaż de facto nosi je tylko trójka z nas. Taka kombinacja nie pozwala na wdarcie się nudy w nasz igersowy związek. Najłatwiej zauważyć to na zdjęciach, gdyż każdy ma swój niepowtarzalny styl, w którym utrzymuje klimat wykonanych przez siebie ujęć.

 

Mariola@mariola_do

Kocha życie! Lekcje z historii Wrocławia odrobiła na 6+, na co istnieją liczne dowody w postaci imponującej znajomości ciekawostek na temat tego pięknego miasta. W fotografii hołd emocjom składa czarno-bielą, a miejscom kolorem i zachowaniem równowagi.

 

Wiola@pomorele

Fotografuje pozornie nieistotne chwile, a w rzeczywistości nie da się nie zatrzymać nad jej zdjęciami bez chwilowej refleksji i zastanowienia. Black&white, choć nie tylko.

 

Marta @martadaszczyk

Pracuje na budowie, czym zawstydza nie jednego wąsatego faceta. Swoje zdjęcia opisuje hasztagiem #wpadlomiwoko, bo tak sobie wymyśliła. Kocha modernizm, modernizm kocha.

 

Rafał @rkulakowski

Niby szef, którzy czasem pokrzyczy, ale także przytuli i da cukierka. Uzależniony od kawy i muzyki metalowej. Wielki fan fotografii mobilnej oraz spiralnych klatek schodowych.

 

Ania Zięba @ziebaania 

Uwielbia podróże (te małe i duże) i z każdym dniem coraz mocniej zakochuje się w mieście Wrocław.

 

Angelika Czech @angelika_czech

Chcieli ją w IgersKraków, ale ona wybrała Wrocław i nas <3

 

Oto #igerswroclawteam!