Regulamin konkursu „Miejska Dżungla”

Regulamin konkursu „Miejska Dżungla”

Wspólnie z ZOO Wrocław przedłużamy wakacje o tydzień! Podczas ostatnich tygodni przekonywaliśmy Was, że wcale nie trzeba wyjeżdżać z Wrocławia, aby odpocząć, poznać nieznane zakamarki i jeszcze dobrze się bawić.

Powiecie pewnie, że w miejskiej dżungli nie żyje się łatwo. Betonowy las, rozciągający się aż po horyzont nie nastraja zbyt optymistycznie. Jest jednak takie jedno miejsce, gdzie w ciągu kilku minut można „przenieść” się na dowolny kontynent i poznać żyjące tam stworzenia 🐒🐊🐍🐘oraz poczuć zapach egzotycznych roślin 🌵🌴🌵. Dlatego w tym tygodniu tematem tygodnia jest Miejska Dżungla. Zwycięzca otrzyma od nas podwójne zaproszenie do ogrodu zoologicznego.

#miejskadzungla #igerswroclaw #zoowroclaw #wakacjewmiescie @zoowroclaw @igerswroclaw

Regulamin konkursu „Miejska Dżungla”

Organizatorzy: IgersWrocław.
Fundator nagrody: ZooWrocław

Nagroda główna: podwójna wejściówka do ZOO.

Ograniczenia:

Zdjęcie powinno zostać wykonane telefonem komórkowym, lecz organizator dopuszcza wybranie zdjęcia wykonanego aparatem.

Start akcji poniedziałek 04.09.2017. Punktem startowym, od którego wybierane będą zdjęcia, jest plakat opublikowany na profilu igerswroclaw w serwie Instagram.pl Końcem akcji jest publikacja zdjęcia tygodnia w niedziele 10.09.2017 na profilu @igerswroclaw w serwisie Instagram.pl

Zdjęcia wybiera IgersWrocław.

IgersWrocław skontaktuje się ze zwycięzcą i dostarczy nagrodę osobiście. Zespół @igerswroclaw oraz osoby, które brały udział w wydarzeniu „Poznaj Miejską Dżunglę” nie biorą udziału w akcji.