Zdjęcie tygodnia 24/2017 - GOŚĆ SPECJALNY

Zdjęcie tygodnia 24/2017 – GOŚĆ SPECJALNY

Poprzedni tydzień był specjalny, gdyż wybór zdjęć oddaliśmy Agnieszce Pawełek moderatorce i założycielce IgersKatowice.

Agnieszka była zaskoczona, że pod # dodaliście tyle ciekawych zdjęć codziennie pisała podobną wiadomość „Kurczę, to dopiero połowa dnia, a już na #igerswroclaw jest tyle ciekawych fotek, ze będę miała trudny wybór (…)”. Poniżej kilka słów komentarza odnośnie wyboru zdjęcia tygodnia i wyróżnień.

Wyróżnienie nr 1 @arczid

Pierwsze wyróżnienie otrzymuje zdjęcie, które urzekło mnie swoją prostotą i minimalizmem. Po raz kolejny autor pokazał nam postać kontrastującą z tłem. Cały kadr został podzielony na trzy warstwy – jasne podłoże, ciemne przejście i górną część tuneli. Bardzo przyjemne dla oka.

Wyróżnienie nr 2 @squarealot

Bardzo podoba mi się ten obrazek. Wrocławski rynek pełen dziecięcej radości i tętniący życiem. Chwila ta piękna, lecz ulotna, jak bańki mydlane.

Wyróżnienie nr 3 @czarna.rozpacz

Zdjęcie opuszczonego szpitala wzbudziło moją ciekawość. Nie chodzi tutaj tylko o sam fakt, że lubię opuszczone miejsca i tajemnice, jakie skrywają, ale o to, że Wrocław kojarzony jest z zabytkową architekturą, wysokich lotów sztuką i wszechobecnym pięknem. Dlatego też mój wybór padł na miejsce, które wyłamuje się z tej konwencji.

Wyróżnienie nr 4 @jestem_z_wrocka

Lubię opowieści z ulicy i w dodatku mam słabość do jednośladów na zdjęciach. Połączenie tych dwóch elementów ze sobą poskutkowało moim wielkim zachwytem! Wszystko ma tutaj harmonijny ład, a kolorystyka kojarzy mi się z zapachem aromatycznej kawy i smakiem ulubionej mlecznej czekolady. Zdjęcie naprawdę sensoryczne!

Zdjęcie tygodnia @myby_one

Wspaniały obrazek! Pomysł na odbicie został przez autora doskonale zrealizowany – kadr zyskuje drugiego wymiaru, dwie górne linie zostają pięknie przedłużone. Kompozycja naprawdę mi się podoba, a sama kolorystyka zdjęcia sprawia, że czuję się, jakbym oglądała kadr z dobrego filmu SCI-FI. Gratuluję zdjęcia tygodnia!

Post udostępniony przez PF (@myby_one)

Serdecznie dziękujemy Agnieszce za miniony tydzień. Tematem tego tygodnia jest “W BIEGU”, zdjęcia wybiera @mariola_do. Powodzenia!